Usaldusväärsus

Mitmed uuringud näitavad, et usaldus e-poodide vastu on käesoleval hetkel suhteliselt väike. Selle põhjused peituvad peamiselt e-poodide ebaturvalises ostukeskkonnas ja ostugarantiinõuetele mittevastavuses.

Ostugarantii on loodud just selleks, et aidata kaasa ostukohtade turvalisuse tõstmisele, andes ostjale turvalise ostu garantii. Kõik ostugarantiiga liitunud ettevõtted läbivad põhjaliku taustauuringu ning sobivusauditi ja kvalifitseeruvad e-poed liidetakse meie süsteemiga ning neile väljastatakse pädevust tõendav sertifikaat, mis avaldatakse ka meie keskkonnas.

Ostugarantii kontrollib jooksvalt liitunud e-poodide tegevust ja tagab sellise tegevusega ostjale kindlustunde oma ostude sooritamisel kõikidest Ostugarantiiga liitunud e-poodidest. Lisaks on meie lehel olemas pretensioonide esitamise koht juhuks, kui on tekkinud probleeme või arusaamatusi mõne meie süsteemiga liitunud ostukoha suhtes. Kindlasti leiame lahenduse.

 

 

 

Autoriõigused

Käesoleval lehel olevad garantiimärgid on kaitstud autoriõigustega ja nende kasutamine ilma Ostugarantii loata on keelatud!