Korduma kippuvad küsimused (KKK)

Kui kaupmees mingil põhjusel kohe ei reageeri teie murele, siis enamasti ei ole tegemist kuritahtliku hoolimatuse ega kohustustest kõrvale hiilimisega, vaid sellel võivad olla muud mõjuvad põhjused. Tarbija jaoks on see aga igal juhul ebameeldiv.

Mida teha, kui tellitud kaup ei ole saabunud?

Võtke ühendust kaupmehega. Kaupmehe kontaktid on enamasti leitavad kaupmehe kodulehel või e-poes. Kui teil ei õnnestu kaupmehega ühendust saada, siis võtke ühendust ostugarantiiga: info@ostugarantii.ee või täitke kaebuse vorm otse meie lehe kaudu.

Mida teha, kaupmees ei vasta kirjadele ega päringutele?

Kontrollige, kas teil on kaupmehe uusimad kontaktid. Kui kaupmees on Ostugarantii poolt sertifitseeritud, siis leiate kaupmehe uusimad kontaktid Ostugarantii lehelt, vastava kaupmehe sertifikaadi all. Kui siiski, ei õnnestu kaupmehega ühendust saada, siis võtke koheselt ühendust Ostugarantiiga: info@ostugarantii.ee või täitke kaebuse vorm otse meie lehel.

Mida teha, kui ostetud kaup ei vasta ootustele?

Igal ostjal on ostetud kauba tagastusõigus 14 päeva alates ostukuupäevast. Kauba tagastamise soovist teavitage kindlasti kaupmeest ja veenduge, et kaup oleks originaalpakendis.

Mida teha, kui ostetud kaup on defektne?

Kui kaubal ilmeb mõni defekt, siis võtke koheselt ühendust kaupmehega ja teavitage teda antud probleemist ja soovist kaup tagastada. Kaupmees on kohustatud tagasi võtma defektse kaba ja asendama selle uuega või tagastama raha, samuti on kaupmees kohustatud sel juhul kandma ka kauba tagastuskulud.

Kes kannab kauba tagastamise kulud?

Kui kaup tagastatakse tarbija omal soovil 14 päevase tagastusõiguse piires, siis kannab tagastuskulud tarbija. Kui kaup tagastatakse kauba defekti tõttu, siis kannab kauba tagastuskulud kaupmees.

Kui kaupmees keeldub raha tagastamast või asendustoodet andmast?

Kui kaupmees, kes keeldub defektset toodet ümber vahetamast või raha tagastamast on Ostugarantii poolt sertifitseeritud, siis võtke koheselt ühendust Ostugarantiiga ja täitke meie lehel olev pretensiooni vorm. Peale seda alustatakse koheselt vastava kaupmehe suhtes menetlust.

 

 

 

Autoriõigused

Käesoleval lehel olevad garantiimärgid on kaitstud autoriõigustega ja nende kasutamine ilma Ostugarantii loata on keelatud!